Muun Studio

Wykonując naszą pracę, podpartą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w zakresie projektowania architektury wnętrz oferujemy Państwu współpracę na wielu etapach, od samej idei po kompleksowy projekt.

Projektujemy:

 1. wnętrza mieszkalne (kompleksowo i indywidualnie)
 2. wnętrza użyteczności publicznej, takie jak restauracje, kluby, bary, kawiarnie, hotele, przestrzenie biurowe, sklepy i lokale użytkowe
 3. wystawy sklepowe oraz stoiska wystawiennicze

Etapy pracy:

 1. Spotkanie

  Przy dobrej kawie, w miłej atmosferze staramy się poznać Państwa gusta i oczekiwania.
 2. Koncepcja

  Bazując na otrzymanych informacjach przechodzimy do pracy koncepcyjnej polegającej na przygotowaniu 2-3 układów funkcjonalnych projektowanej przestrzeni. Dzieląc się z Państwem naszymi propozycjami uważnie wysłuchujemy uwag, aby jak najtrafniej nanieść korekty, dążąc do finalnego układu funkcjonalnego.
 3. Wizualizacje

  Znając już Państwa oczekiwania i upodobania estetyczne tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, zawierające propozycje konkretnych elementów wyposażenia i wykończenia. Następnie przy kolejnej kawie lub drogą elektorniczną przedstawiamy Państwu efekty naszej pracy i znów zamieniamy się w słuch.
 4. Dokumentacja techniczna

  Po akceptacji naszych propozycji rozpoczynamy prace nad szczegółowymi rysunkami wykonawczymi.
 5. Zestawienie materiałów i elementów wyposażenia

  Na tym etapie przygotowujemy kosztorys z zestawieniem wybranych materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrza.
 6. Nadzór

  Z chęcią wesprzemy Państwa w ostatnim etapie podczas zmagań z wykańczaniem zaprojektowanego wnętrza, proponując nadzór autorski. Polega on na kilku naszych wizytach na miejscu budowy oraz czuwaniu nad spójnością projektu z żywą przestrzenią. Jeżeli chcą Państwo pozostać z dala od kurzu i nerwów oferujemy również przejęcie pełnej kontroli nad realizacją, przekazując Państwu gotowy lokal wykończony "pod klucz".
Jak pracujemy